Programy partnerskie – dochodowy sposób na podreperowanie budżetu!

W tym artykule dowiesz się co to są programy partnerskie, jak na nich zarabiać online i jak wybrać dobrą sieć afliacyjną!

Co to są programy partnerskie?

Programy partnerskie oferują produkty i usługi z różnych branż np. finansowej, transportowej, telekomunikacyjnej i wiele innych. Ponadto tworząc konto w danym programie, dostajesz możliwość polecania tych usług ze swojego unikalnego linka polecającego i za to zgarniasz prowizję!

Jak zarabiać na programach partnerskich?

  1. Promujesz produkt lub usługę korzystając ze swojego unikalnego linka polecającego
  2. Klient poprzez Twój link dokonuje zakupu
  3. Dostajesz prowizję od sprzedaży

Myślisz teraz, że to zbyt skomplikowane i nie dasz rady pozyskać klienta? 

Nic bardziej mylnego! Nie musisz być osobą popularną czy mieć własną stronę. Możesz zacząć od teraz, bez doświadczenia. Założyć swój własny blog to parę minut, jednak też trzeba pomyśleć nad tematyką bloga. Możesz sprawdzić czy dana branża interesuje ludzi wpisując”Google statystyki wyszukiwań” w wyszukiwarkę.

Na pewno opłacalna jest branża finansowa, gdzie możesz pisać o finansach i zarabiać na polecaniu kont bankowych czy pożyczek.Poczytaj również o tym jak prowadzić bloga, aby dotrzeć do klientów. Warto poświęcić trochę swojego czasu, aby zarabiać pasywnie na swoim blogu. 

Czy musisz inwestować pieniądze? 

Nie, nie musisz. Sieci afiliacyjne są stworzone tak, abyś mógł zarabiać przez internet od zera, na czysto. Wystarczą Ci chęci i trochę wolnego czasu.

Ile można zarobić na programach partnerskich?

Najbardziej opłacalne jest zarabianie na branży finansowej z tego względu, że za polecenie konta bankowego dostajemy mniej więcej 100zł, za pożyczki dostajemy ok 100-400zł, a karty kredytowe aż do 1000zł! 

TOP 3 polecanych przez nas sieci afiliacyjnych!

1. LEADSTAR 

Sieć, która oferuję głównie produkty finansowe. Próg wypłaty to 1zł więc jak zarobisz to możesz wypłacać od razu prowizję niczym się nie martwiąc. Kampanie są bardzo szybko rozliczane. Oferta też jest bardzo zróżnicowana!

2. BANKIER.PL

Jedna z bardziej popularnych programów partnerskich, również w ofercie ma głównie produkty i usługi finansowe, natomiast nie ogranicza się tylko do tej branży. Próg wypłaty wynosi 50zł, rozliczenia trwają trochę dłużej niż w Leadstar, ale też dość szybko! 

3. CENEO 

Ceneo to druga najbardziej popularna strona do robienia zakupów online, zaraz po Allegro. Jest to bezpłatna porównywarka cen i każdy praktycznie zna ten portal!

Ceneo posiada swój program partnerski. Jest to bardzo opłacalne dlatego, że na portalu jest bardzo duża gama produtów do wyboru. Już za samo wejście na stronę z Twojego linka polecającego dostajesz 21gr, a za zakup około 65% z prowizji, którą dostaje Ceneo! 

Chcesz się dowiedzieć więcej jak zarabiać na sieciach afiliacyjnych? 

Dostaniesz o wiele więcej przydatnych tipów jak promować programy, instrukcję krok po kroku oraz pomoc 24h. 

admin
Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *