Bubble Football w Warszawie – czy warto?

Bubble Football to doskonały sposób na zabawę. I to nawet dla osób, które na co dzień nie przepadają za piłką nożną. Na czym polega ta  dyscyplina sportu? Gdzie można pójść na Bubble Football w Warszawie? Sprawdźmy to!

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na całym świecie. Wśród fanów tej dyscypliny są zarówno aktywni gracze, jak i wierni kibice. Okazuje się jednak, że piłka nożna może być także doskonałą zabawą i to nie tylko dla wytrenowanych sportowców, ale dla każdego z nas. Najlepszym dowodem na to jest Bubble Football, czyli mówiąc inaczej piłka nożna w kulach. Dyscyplina ta pojawiła się całkiem niedawno i przyjmuje formę czystej rozrywki, z której radość czerpać mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Bubble Football to zabawa, która dostarczy radości nawet tym osobom, które nie lubią piłki nożnej. Na czym polega ta dyscyplina? Czy jeśli interesuje nas Bubble Football Warszawa to miasto, w którym możemy spróbować tej rozrywki? 

Bubble Football — na czym polega? 

Piłka nożna w kulach to całkiem nowa forma rozrywki. Choć jest dostępna dopiero od kilku sezonów, to już cieszy się sporą popularnością. Bubble Football polega na grze w piłkę nożną w dużej dmuchanej kuli Bumper Ball. Z pewnością większość osób doskonale pamięta, że kilka lat temu podobnym trendem był zorbing, czyli bieg lub bardziej staczanie się w ogromnej piłce. Tutaj wygląda to podobnie, z tym że w takiej piłce znajduje się połowa naszego ciała — od pasa w górę. Cała frajda polega na tym, że zawodnicy podczas rozgrywek odbijają się od siebie. Dzięki temu przy rozgrywkach jest masa śmiechu i świetnej zabawy. Co więcej, jest to bardzo bezpieczny sport. 

Bubble Football w Warszawie — gdzie szukać? 

Jeśli chodzi o Bubble Football Warszawa, oferuje sporo możliwości. Jak to w dużym mieście, takie trendy pojawiają się tu szybko i jest to naprawdę ogromna zaleta. Bubble Football, czyli piłka nożna w kulach w Warszawie dostępna jest przede wszystkim w opcji do wypożyczenia. Co to oznacza? Jeśli chcemy zorganizować rozgrywki, nawiązujemy kontakt z odpowiednią firmą, która dostarcza nam niezbędne wyposażenie. Wystarczy wybrać termin oraz miejsce do zabawy, resztą zajmą się specjaliści. 

Bubble Football — dla kogo? 

O ile zorbing był rozrywką dedykowaną raczej osobom o silnych nerwach i sporej sprawności, to piłka nożna w kulach jest właściwie dla każdego. Jest to przede wszystkim bezpieczna forma rozrywki. Nie da się też ukryć, że świetna kondycja nie jest tu obowiązkiem, ponieważ podczas gry czeka nas znacznie więcej śmiechu niż biegania. 

Czytaj również: wynajem samochodu w Warszawie krok po kroku

 

admin
Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *