Wypożyczalnie samochodów Warszawa – przegląd cenionych firm

Gdzie wynająć samochód w Warszawie?

Wypożyczenie samochodu w Warszawie nie jest skomplikowane. W stolicy jest wiele firm oferujących auta na wynajem. Samochód możemy wypożyczyć w międzynarodowych przedsiębiorstwach oraz w lokalnych wypożyczalniach samochodów, które oferują auta na wynajem w Warszawie.

Nie od dziś wiadomo, że wypożyczalnie samochodów ułatwiają dobranie idealnego auta na każdą podróż. Chcesz zaimponować przełożonym firmy lub kontrahentom? Zamów luksusowy pojazd ze skórzanymi siedzeniami i przestronnym wnętrzem. Chcesz bezpiecznie przewieźć całą rodzinę? SUV lub minivan to najlepsze rozwiązanie, ponieważ zapewnią ochronę i komfort podczas jazdy. Podróżujesz sam lub jesteś na romantycznym wyjeździe z dziewczyną? Wynajmij sportowe auto i poczuj wiatr we włosach! 

Gdzie wypożyczyć auto w Warszawie?

Warszawa to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Europie. Stolica stanowi cel podróży biznesowych i turystycznych. Odwiedzamy Warszawę ze względu na mnogość imprez sportowych, muzycznych i  kulturalnych. Należy nadmienić, że nie należy opierać pobytu w mieście i zwiedzania Warszawy na rozkładach transportu publicznego. Jesteśmy zobowiązani, szczególnie w obecnym czasie pandemii, traktować priorytetowo własne bezpieczeństwo i zachować odpowiedni dystans społeczny. Po stolicy najlepiej poruszać się autem. 

Gdzie wypożyczyć samochód w Warszawie? Odpowiedź na to pytanie jest dość zaskakująca. Oczywiste jest, że duże globalne agencje wynajmu samochodów od dawna rządzą na stołecznych drogach. Tymczasem na czele listy cenionych warszawskich wypożyczalni znalazły się 2 mniejsze firmy: Global Elite Car i Rent Dream Car. Te lokalne, polskie biznesy zyskały w ostatnim czasie olbrzymią popularność wśród kierowców. 

Doceniono je ze względu na większą dostępność aut, poziom bezpieczeństwa i bezawaryjność oferowanych pojazdów oraz wybitny poziom obsługi. Wypada nadmienić, że krajowe wypożyczalnie mają dość ograniczone możliwości i mniejszą liczbą lokalizacji. Pomimo tego, a może właśnie dzięki temu, klienci wysoko ocenili ich starania i najczęściej wynajmują samochody w tych właśnie warszawskich wypożyczalniach. 

Wypożyczalnie samochodów Warszawa –  5 cenionych wypożyczalni.

Oto krótkie zestawienie – popularne wypożyczalnie samochodów Warszawa, oparte na szczegółowym porównaniu pod względem renomy, popularności, dostępności oraz bezawaryjności wybranych modeli aut:

  • Global Elite Car 

Global Elite Car – profesjonalna warszawska firma, którą odnajdziemy w Warszawie pod adresem Aleja Krakowska 89. Wypożyczalnia wyróżnia się bogatą flotą pojazdów. Jej atutem jest duża dowolność miejsca odbioru wynajmowanego auta. Świadczą usługi na terenie całego kraju, ale o popularności wśród klientów zdecydowała możliwość wynajmu auta z wielu warszawskich lokalizacji, takich jak: Warszawa Centrum, Praga, Ochota, Ursynów, Ursus, Białołęka, Włochy, Wawer, Targówek, Bielany, Mokotów, Bemowo, Wola. 

Global Elite Car to wypożyczalnia luksusowych samochodów, cechująca się niezwykłym profesjonalizmem i elastycznym podejściem do klienta. Firma umożliwia swoim klientom długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów oraz wypożycza sportowe auta do ślubu. Oprócz samochodów sportowych mają do naszej dyspozycji: auta luksusowe, premium, cabrio, SUV i samochody miejskie. Global Elite Car w swojej flocie posiada wiele wyjątkowych aut, jak np.: Lamborghini Huracan, McLaren 600 LT, Porsche Panamera 4S, Porsche Boxster 718, Ford Mustang GT, M5 czy Audi S5, Q8, RS5 Coupe.BMW I8, BMW X5, X3, M3.

  • Rent Dream Car 

Rent Dream Car jest kolejną cenioną wypożyczalnią samochodów w Warszawie, która charakteryzuje się profesjonalnym i uczciwym podejściem do klienta. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Al. Krakowska 87. Wypożyczalnia została doceniona przez kierowców za bezpieczne samochody, które są doskonale przygotowane do jazdy. 

Kolejnym wyróżnikiem Rent Dream Car jest pokaźny wybór modeli aut. Warto udać się do nich po samochody sportowe, luksusowe, SUV-y, auta premium i miejskie. Flota pojazdów w Rent Dream Car jest imponująca, dzięki czemu znajdziemy tam pojazdy na wiele okazji. Warto pamiętać, że wynajmują auta na specjalne uroczystości. Oferują: wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy, samochód do ślubu, samochód na lotnisko, auto pod drzwi. Znajdziemy u nich topowe modele takich marek jak: Porsche, Audi, BMW, Mercedes, Land Rover, Lamborghini i wiele innych.  

  • 99Rent

99Rent to sieć wypożyczalni należąca do Grupy Firm Rent a Car, której oddział mieści się na warszawskiej Woli. Firma oferuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. W stałej ofercie  firma posiada ponad 1500 modeli. Są to samochody różnych marek np.: Audi, BMW, Jeep, Kia, Skoda, Ford, Toyota, Mercedes, Nissan, Opel, Volkswagen, Hyundai.

  • Avis

Ta wypożyczalnia samochodów ma w Warszawie 3 punkty wynajmu aut: Warszawa Lotnisko Okęcie,  Lotnisko Modlin oraz  hotel Marriott.  Avis prowadzi akcje promocyjne na wynajem samochodów. Dostępna flota: Toyota, Ford, Volvo, Audi, Mercedes. Przedsiębiorstwo umożliwia wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, organizuje promocje na wynajem aut.

  • Panek

Ogólnopolska sieć wypożyczalni, która oferuje wynajem samochodów na minuty za pomocą aplikacji w telefonie. Panek ma 5 warszawskie oddziały: ul. 1 sierpnia 10, ul. Grójeckiej 208, przy Al. Jerozolimskich 65/79 oraz na lotniskach: Okęcie i Modlin. Przy pomocy telefonu komórkowego można wynająć auto na miesiące lub na dni. Dostępna flota: Toyota, Skoda, Seat, Renault, Mazda, Mercedes, Opel, Kia, Audi.

admin
Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *