Standardowe i oryginalne pomysły na imprezy integracyjne dla firm w Warszawie

Imprezy integracyjne dla firm to doskonały sposób na zjednoczenie zespołu i spędzenie czasu w innych niż biurowe warunkach. Coraz częściej imprezy firmowe nie ograniczają się tylko do wieczoru w wynajętej loży w barze. Oryginalną opcją, jak spędzić ten czas aktywnie i interesująco, jest wizyta w parku trampolin AIRO z Warszawy.

Imprezy integracyjne w typowej odsłonie

Imprezy integracyjne w najpopularniejszej formie to wieczór w restauracji, klubie tanecznym lub barze. Typowym rozwiązaniem są wyjazdy integracyjne, w których zazwyczaj – poza częścią nieoficjalną – organizowane są także wykłady dla pracowników, szkolenia lub innego rodzaju aktywności. Imprezy integracyjne często także wiążą się ze sportem – rywalizacja np. na torze gokartowym, w paintballu czy w innej dyscyplinie, umacnia poczucie jedności zespołu oraz uczy współpracy. Jest to także doskonały test, jak zachowują się pracownicy po godzinach pracy, czy potrafią się zrelaksować oraz czy dobrze się między sobą dogadują.

Imprezy integracyjne organizuje się z różnych okazji: np. wigilii firmowej, po podpisaniu lukratywnego kontraktu, w charakterze nagrody za osiąganie dobrych wyników. Wiele firm organizuje imprezy integracyjne cyklicznie – np. raz w roku w ostatni weekend września lub co kwartał. 

Imprezy integracyjne mogą być przebierane, całonocne, połączone z wyjazdem do innego miasta i nocowaniem lub tematycznym szkoleniem – ich rodzajów jest mnóstwo. Typ dopasowuje się do swoich potrzeb oraz tego, jakie preferencje mają pracownicy i co sprawi im największą przyjemność. Istotnym czynnikiem jest także budżet i maksymalna kwota, jaką można na imprezę integracyjną przeznaczyć.

A może nietypowe imprezy firmowe?

Coraz częściej imprezy firmowe nie przebiegają według typowego schematu: restauracja czy open bar w klubie. Wiele osób woli spędzić ten czas oryginalnie i aktywnie. Nietypowy pomysł mocno w trendach? Firmy wynajmują stand-upera, by urozmaicił takie wydarzenie. W najcieplejsze miesiące w roku dużym powodzeniem cieszą się imprezy w plenerze. Integracja i wypoczynek na świeżym powietrzu w pięknym zakątku, z dala od cywilizacji i technologii, to wspaniały relaks – szczególnie dla osób z dużych, mocno zanieczyszczonych miast. W ostatnich latach zyskuje popularność boulderownia warszawa czyli wspinaczka bez asekuracji. Ta atrakcja zapewni wiele emocji, ale też adrenaliny.

Można także pojechać na kilka godzin lub też nocować w hotelu ze SPA i zafundować pracownikom serię relaksujących zabiegów. Kolejna, oryginalna opcja na imprezy firmowe to wynajęcie toru gokartowego lub kilku godzin paintballu (mocno w trendach jest paintball laserowy). Imprezy firmowe można także zorganizować w parku trampolin. Powodzeniem cieszą się szkolenia z technik medytacji, mindfulness, oddechu, kontrolowania stresu – taki kurs dla pracowników można zorganizować w siedzibie firmy lub podczas wyjazdu integracyjnego. 

Aktywne imprezy integracyjne w Warszawie 

Na imprezy integracyjne w Warszawie zaprasza także park trampolin AIRO. Scenariusz odbywających się tam wydarzeń oraz zestaw atrakcji są spersonalizowane i mogą przebiegać bardziej dynamicznie lub statycznie. Imprezy integracyjne w parku trampolin w udany sposób łączą w sobie elementy aktywności fizycznej, rywalizacji, dobrej zabawy i zjednoczenia całego zespołu. W AIRO znajdują się także sale do wynajęcia – można rozpocząć tam imprezę integracyjną, np. szkoleniem lub kursem dla pracowników, by następnie oddać się beztroskiemu szaleństwu na trampolinach. 

admin
Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *