PROMOCJA I BONUS NA START U SPRAWDZONEGO BUKMACHERA

Bukmacher STS jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych serwisów zajmujących się zakładami sportowymi w Polsce. Firma odpowiada za około 50% polskiego rynku zakładu wzajemnych, a nowi użytkownicy cenią sobie STS przede wszystkim za dużą ilość bonusów powitalnych. Na co mogą liczyć nowi gracze, którzy zarejestrują się w STS?

BONUS OD WPŁATY W STS DO 1200 ZŁ

Pierwszą opcją, która jest najpopularniejsza wśród większości bukmacherów, jest bonus powitalny od depozytu. Uzyskanie benefitów jest dostępne wyłącznie po przejściu formularza rejestracyjnego. Wchodzimy na główną stronę bukmachera, a następnie klikamy pomarańczowy napis „Załóż Konto” widniejący w prawym górnym rogu. Szybka rejestracja składa się z dwóch etapów, w których wpisujemy takie dane jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu, kod promocyjny, imię, nazwisko, numer PESEL i kod SMS. Nie zapomnijmy również o potwierdzeniu naszej pełnoletności i zaznaczeniu opcji „chcę otrzymać swój bonus startowy”.

Po rejestracji i aktywacji konta nowy gracz odblokowuje sobie dostęp do wszystkich funkcji, w tym takich jak: obstawianie zakładów, wpłacanie i wypłacanie pieniędzy, korzystanie z bonusów i wiele innych. Bukmacher STS dla nowych osób przygotował podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 zł. Promocja może być wykorzystana w 100%, jeśli wpłacimy 600 zł. STS gwarantuje graczom aż 8 metod płatności, co zdecydowanie jest sporym plusem. Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwości:

BLIK (wpłata natychmiastowa,
minimalna kwota to 1 zł)

PayU (wpłata
natychmiastowa, minimalna kwota to 1 zł)

Dotpay (wpłata
natychmiastowa, minimalna kwota to 1 zł)

Karta VISA
(wpłata natychmiastowa, minimalna kwota to 1 zł)

Karta Mastercard
(wpłata natychmiastowa, minimalna kwota to 1 zł)

PayPal (wpłata
natychmiastowa, minimalna kwota to 20 zł)

Skrill (wpłata
natychmiastowa, minimalna kwota to 30 zł)

Neteller
(wpłata natychmiastowa, minimalna kwota to 30 zł)

Zanim będziemy mogli wypłacić środki bonusowe, naszym zadaniem jest 3 krotny obrót z minimalnym kursem kuponu wynoszącym 1.91. Bukmacher akceptuje zakłady pojedyncze oraz akumulowane.

BONUS BEZ DEPOZYTU W WYSOKOŚCI 25 ZŁ

Najlepsze firmy bukmacherskie oprócz bonusu od depozytu kuszą swoich nowych klientów innymi promocjami. Bukmacher STS jest jednym z nielicznych na naszym rynku, który oferuje kilka rodzajów bonusów. Kolejnym na naszej liście jest bonus STS bez depozytu. Dostajemy go po zakończeniu rejestracji. Kwota promocji wynosi 25 zł, a środki bonusowe musimy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.91 (mogą to być
zakłady pojedyncze lub AKO). Pamiętajmy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego musimy wpisać kod „pewne25”.

STS – ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Trzecią formą promocji dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka (cashback). Promocja jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych graczy, którzy wpisali specjalny kod promocyjny i dokonali minimalnej wpłaty w wysokości 20 zł. Pełne wykorzystanie zakładu bez ryzyka jest możliwe, gdy
obstawimy zakłady na kwotę 224 zł (uwzględniony 12% podatek). Cashback działa tylko w przypadku nietrafionego kuponu.

Pierwsze typowanie w STS jest objęte gwarancją zwrotu stawki. Przegrany kupon nie podlega zwrotowi, a pieniądze trafią na konto depozytowe w ciągu 24 godzin. Należy pamiętać, że bukmachera potrąca podatek, dlatego przy kwocie 200 zł otrzymamy 176 zł zwrotu. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe i na żywo.

BONUS NA SPORTY WIRTUALNE

Sporty wirtualne stają się coraz bardziej popularne, ponieważ obstawianie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Spotkania w zależności od dyscypliny trwają zaledwie kilka minut, a wszystko działa za pomocą komputerowego algorytmu. STS wyczuł, że rynek sportów wirtualnych z miesiąca na miesiąc wzrasta i przygotował specjalny bonus w wysokości 20 zł. Jest to forma zakładu bez ryzyka, w której pierwszy kupon podlega „ochronie”. Wygrana bezpośrednio przechodzi na nasze konto depozytowe, natomiast kwota z przegranego zakładu zostaje zwrócona. Otrzymany cashback musimy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.91.

BONUS BETGAMES

Bukmacher STS jest jednym z nielicznych, który w swojej ofercie posiada symulowane gry karciane, które można obstawiać. Do dyspozycji mamy poker, wojnę i bakarat. Typowanie odbywa się na żywo z krupierami. Dodatkowo nowi gracze dostają bezpieczny bonus w wysokości 20 zł na „BETGAMES”. Jest to zakład bez ryzyka, a wykorzystać go możemy na zakłady tylko w tej kategorii.

W tej akcji możemy wziąć udział tylko raz, a pierwsze typy muszą zawierać kurs minimalny w wysokości 1.90. W przypadku wygranej pieniądze trafiają bezpośrednio na konto depozytowe. Jeśli kupon okaże się przegrany, to środki musimy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.91.

tomisal
Author: tomisal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *