Gdzie zorganizować przyjęcie dla pracowników?

W małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach ostatnimi czasy, coraz bardziej popularne są imprezy integracyjne i wszelkiego rodzaju przyjęcia. Nierzadko, mają one charakter nieformalny, a nawet przybierają postać tematycznych. Okazji do ich wyprawiania jest natomiast całe mnóstwo, a nadrzędny cel to za każdym razem integracja pracowników. By jednak impreza okazała się naprawdę udana, spełnionych musi być kilka warunków. Liczy się tu niewątpliwie odpowiednia lokalizacja, smaczne jedzenie i dobra muzyka. Dopiero wówczas, mamy gwarancję, że niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w pamięci wszystkich.

Sprawdź również: agencja pracy PRF Work

Wybór miejsca – kluczem do sukcesu

                Pierwszym punktem przy organizacji tego typu uroczystości jest dobór właściwej lokalizacji o dogodnym położeniu i bogatym zapleczu restauracyjnym lub cateringowym. Godnym polecenia miejscem jest, chociażby sala bankietowa GoParty.pl w Warszawie, która doskonale nadaje się pod wynajem na niemal każdą okoliczność. Komfortowa, klimatyzowana przestrzeń o powierzchni 100 m², wraz z pokaźnych rozmiarów stołem, pozwala na zorganizowanie imprezy dla co najmniej 70 osób.

            Szczególną uwagę powinniśmy zwracać również na otoczenie, gdyż zwłaszcza latem miło jest odpocząć i porozmawiać na zewnątrz- świetnie, jeśli wykorzystać w tym celu można ogródek. Ponadto, mile widziane jest porządne nagłośnienie, jakie umożliwia wspaniałą zabawę na parkiecie tanecznym, oraz na przykład przeprowadzenie  konkursu karaoke.

Bez pysznego jedzenia się nie obejdzie

                Sprawą wysokiej rangi jest też z kolei kwestia jedzenia. Któż bowiem ma ochotę na beztroskie pląsy z pustym żołądkiem. Dania i napoje serwowane podczas imprezy firmowej muszą być zatem wysokiej jakości, najlepiej oparte na wykorzystaniu produktów sezonowych. Dobrze wiec, aby oferta cateringu zawierała zarówno posiłki na ciepło, jak i zimne przystawki. Stąd, znakomitym rozwiązaniem jest dostępny dla gości szwedzki bufet, zawierający słodkie i słone przekąski, kanapki bankietowe, czy sałatki.

Tymczasem, rodzaj kuchni nie ma aż tak wielkiego znaczenia, choć warto zadbać o różnorodność na stole. Z drugiej strony, trzeba pamiętać, że obecnie spora ilość osób przechodzi na wegetarianizm, dlatego też należy uwzględnić ich preferencje, komponując złożone menu. Z uwagi na fakt, iż zapraszamy na bankiet swoich kontrahentów i pracowników, warto postawić nie tylko na smak, ale też na estetykę podania.

Muzyka robi robotę

            Ostatnim elementem, którego nie może zabraknąć, jest muzyka, a co za tym idzie wysokiej jakości dźwięk, zapewniony przez solidny sprzęt. Mówiąc zaś stricte o oprawie muzycznej, zwykle część oficjalna  imprezy odbywa się z muzykę klasyczną w tle. Często też w głośnikach leci jazz i muzyka elektroniczna, a następnie zabawa toczy się w rytm muzyki tanecznej. Oprócz tego, agencje eventowe, którym przeważnie zleca się organizację podobnych wydarzeń firmowych, same podsuwają propozycje najkorzystniejszych scenariuszy, indywidualnie podchodząc do każdego klienta. Zależnie od profilu przedsiębiorstwa i danej okazji, inaczej konstruuje się ofertę i ustala priorytety.

            Rozpoczęcie przygotowań odpowiednio wcześniej i jednocześnie przeprowadzenie rzetelnego researchu to zatem stuprocentowa  recepta na cudowne chwile w gronie współpracowników. Niezbędne będą też gadżety reklamowe, drobne upominki dla uczestników i oczywiście ujednolicony, schludny dress code. Pewnym jest, że elegancki strój skutecznie podkreśli rangę wieczoru, jak i nada mu wyjątkowego klimatu, wszak nie codziennie widzimy cały zespół w szykownych garniturach i kreacjach balowych.

admin
Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *