Jak stworzyć dobrej jakości billboard?

Dbamy o to, aby żaden klient nie wyszedł od nas niezadowolony. Przez 10 lat działalności nie odnotowaliśmy żadnej reklamacji, a taki wynik mówi sam za siebie. Wykonanie dobrego billboardu zaczyna się od projektu. Wiemy dokładnie co zrobić krok po kroku, aby Twoja reklama wielkoformatowa była profesjonalna i niezawodna. 

Wybierz odpowiedni rozmiar swojego billboardu

Jako producent billboardów wychodzący naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, jesteśmy w stanie wykonać billboardy na indywidualne zamówienie, w każdym wymiarze i formacie. Posiadamy również formaty standardowe: 10×3 m, 12×4 m oraz 18×6 m. 

Przede wszystkim musisz zdecydować jaki rodzaj billboardu będzie odpowiedni dla Twojego projektu. Uzależnione jest to w dużej mierze od miejsca, gdzie reklama będzie się znajdowała. Wielkości billboardów mogą różnić się w zależności od tego czy stoją w mieście, czy na przykład przy autostradzie.

Postaw na prosty i czytelny przekaz

Billboardy mają krótki czas na to, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców. Ludzie czytają komunikat przechodząc chodnikiem, a czasem przejeżdżając szybko samochodem i czas reakcji na informację na plakacie może ograniczyć się nawet do kilku sekund. Z tego względu najważniejsze informacje na reklamie powinny być najbardziej widoczne. 

Skup się na przekazie, który jest jasny i klarowny dla każdego, nawet dla osoby, która przejeżdża autem obok reklamy i nie ma możliwości zatrzymać się przy niej na dłużej.

Wyraźna grafika i kontrastowe kolory to elementy, które przyciągają wzrok

Aby reklama przyciągała wzrok przechodniów, czy przejezdnych nie może mówiąc potocznie “ginąć w tłumie”. Jeśli jej kolory są żywe i krzykliwe, istnieje większa szansa na to, że reklama nie pozostanie niezauważona. Dobrze zdefiniowane obrazy i grafiki okażą się niezastąpione w przekazaniu odbiorcy istotnych informacji.

Nasi graficy znają się na rzeczy i z pewnością pomogą Ci w zaprojektowaniu reklamy, która spełni Twoje oczekiwania. 

Zadbaj o logo i informacje kontaktowe

Żadna reklama nie byłaby skuteczna, jeśli nie widniałaby na niej jakakolwiek informacja o firmie lub usłudze. Jeśli nasza nazwa znajdzie się na billboardzie, klient będzie mógł szybko namierzyć firmę na przykład w sieci. Konieczne jest także zamieszczenie na billboardzie logo, o ile je posiadamy.

Dopasuj grafikę i przekaz billboardu do grupy docelowej

Przekaz Twojej reklamy powinien przede wszystkim trafić do odbiorców, którzy mogliby być Twoimi potencjalnymi klientami. Wspólnie zadbamy o to, aby przekaz płynący z billboardu był jasny, czytelny i nie pozostawiał cienia wątpliwości co do tego, czego dotyczy. 

Twój pomysł plus nasze doświadczenie równa się udany billboard

Jeśli masz koncepcję na wykonanie swojej reklamy to już połowa sukcesu. O drugą połowę zadbamy my. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź fotografie ze zrealizowanych zleceń. 

Twój billboard zostanie wydrukowany w najwyższej jakości i posadowiony na konstrukcji odpornej na wiatr, deszcz, czy grad. 

Znamy się dokładnie na przepisach i wiemy jak umieszczać billboardy, tak aby zachować wszelkie wymogi. Gdy będzie potrzeba, poinformujemy Cię o wszystkich istotnych zmianach.

Aleksander
Author: Aleksander

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *