Fizjoterapia, masaż twarzy i ciała – gdzie udać się w Warszawie?

Fizjoterapia i masaże twarzy i ciała to jedne z najbardziej popularnych zabiegów wybieranych przez klientów. Wynika to z faktu, że zabiegi te głównie mają za zadanie redukować napięcia bólowe i poprawiać zakres ruchu, który na co dzień bywa dużym dyskomfortem. Gdzie udać się w Warszawie na fizjoterapię, masaż twarzy i ciała?

Na mapie Warszawy jest wiele miejsc gdzie można wykonać masaże twarzy, ciała i fizjoterapię. Jedno z nich znajduje się na Warszawskiej Ochocie, to RosaMed Clinic. Jest to miejsce, które specjalizuje się w wielu dziedzinach: medycynie estetycznej, kosmetologii, medycynie naturalnej oraz fizjoterapii i masażu.

Zabiegi z zakresu fizjoterapii wykonuje znakomity specjalista z wieloletnim doświadczeniem dr n. med. Sylwia Stępniewska. Specjalizuje się w szczególności w wykonywaniu:

  • Terapii manualnej – metody mającej na celu wspomaganie pracy kręgosłupa i stawów. Głównym jej celem jest przywrócenie ruchomości stawów i zredukowanie dolegliwości bólowych. Zaletą tej metody fizjoterapeutycznej jest bezpieczeństwo i indywidualne podejście uzależnione od stanu pacjenta i jego dolegliwości
  • Ćwiczeniach indywidualnych – zabiegach mających na celu zwiększenie funkcjonalności pacjenta – poprawy zakresu ruchu i wzmocnieniu mięśni
  • Kinezyterapii – indywidualnej pracy z pacjentem mającej na celu poprawę wydolności organizmu, ruchomości stawów, zwiększenie wytrzymałości mięśni oraz korygowanie złych nawyków ruchowych

RosaMed Clinic ma bogatą ofertę masaży. Fizjoterapeuci wykonują masaże lecznicze i klasyczne, ale również masaże relaksacyjne, masaż gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusowymi, masaż ziołowymi stemplami oraz masaż miodem. W klinice można nie tylko pozbyć się dolegliwości bólowych, ale również zredukować napięcie i zrelaksować się.

W klinice wykonywane są również masaże twarzy takie jak Kobido, japoński lifting twarzy, masaż transbukalny i masaż mioplastyczny. W zależności od wskazań i preferencji masaż dobierany jest indywidualnie do oczekiwań klienta. Dodatkowo każdy zabieg pielęgnacyjny wykonywany przez kosmetologów uzupełniany jest o 20 minutowy masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu.

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z RosaMed Clinic. Sprawdź #fizjoterapia i masaż ciała Warszawa oraz #masaż twarzy Warszawa Ochota.

admin
Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *