FAME MMA 21: karta walk

Przed nami kolejna edycja freak-fightowych zmagań największej tego typu federacji w Polsce. Karta walk zawiera 10 emocjonujących starć, które dostarczą fanom fraków niezapomniane emocje. Gala FAME MMA 21 odbędzie się w Gliwicach 18 maja 2024 roku. Wyniki FAME MMA 21 będzie można śledzić począwszy od kobiecego starcia pomiędzy Ewą Piątkowska a Klaudią Sygułą. Następnie dowiemy się, który z debiutantów w walce “Mrozzo” vs. “Dejvid” zapisze do rekordu swoje pierwsze zwycięstwo w karierze. W co-main evencie Alan Kwieciński zmierzy się z Michałem “Wampirem” Pasternakiem, a w main evencie Tomasz Adamek podejmie rękawice z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim.

Walka wieczoru

Oczy wszystkich skupione są na najważniejszym starciu tej edycji, czyli pojedynku między Tomaszem Adamkiem a Patrykiem “Bandurą” Bandurskim. Obaj zawodnicy są doskonale znani w różnych dziedzinach. Popularnego “Górala” raczej nie trzeba przedstawiać nikomu. Zna go większość Polaków, którzy przez lata wielokrotnie budzili się w nocy, aby oglądać batalie naszego championa. “Bandura” to z kolei jeden z popularniejszych streamerów na platformie Twitch.TV i członek grupy “Bungee”, generujący na kilku platformach miliony wyświetleń.

Co-main event

W walce poprzedzającej main event zobaczymy gorący, pełny emocji pojedynek pomiędzy Alanem Kwiecińskim a Michałem Pasternakiem. Początkowo obaj zawodnicy mieli zawalczyć z kimś innym, ale ze względu na incydent z udziałem Pawła Tyburskiego i Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego federacja postanowiła zdyskwalifikować Pawła, który pierwotnie miał się bić ze wspomnianym “Wampirem”, a “Don Kasjo” musiał opuścić galę z powodu rozcięcia na głowie.

Pozostałe walki

Gala FAME MMA 21 to także świetna okazja, by poznać nowe twarze federacji. Na karcie walk FAME MMA 21 znalazło się kilku debiutantów, którzy mają szansę zaistnieć we freakach. Do takich należą Tomasz Oświeciński czy Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar. Pierwszy raz w szeregach FAME wystąpią Ewa Piątkowska, Klaudia Syguła, Jakub “Azdus” Matowiecki, Miłosz “Dejvid” Boras, Dominik “Kaleson: Cybulski, Dominik “Mrozzo” Mrozowski i Rafał “Ninja” Sobonkiewicz.

Wszystkie zestawienia na gali FAME MMA 21

  • [Boks, duże rękawice]: Tomasz Adamek vs Patryk “Bandura” Bandurski
  • [Boks, duże rękawice]: Alan Kwieciński vs Michał Pasternak
  • [K-1, małe rękawice]: Rafał “Takefun” Górniak vs Robert Pasut
  • [MMA]: Adrian Cios vs Tomasz “Strachu” Oświeciński
  • [MMA]: Grzegorz “Greg” Gancewski vs Piotr “Szeli” Szeliga
  • [K-1, gołe pięści]: Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar vs Mariusz “Hejter” Słoński
  • [K-1, małe rękawice]: Jakub “Azdus” Matowiecki vs Miłosz “Dejvid” Boras
  • [Boks]: Dominik “Kaleson” Cybulski vs Jakub “Guzik” Szymański
  • [K-1, małe rękawice]: Dominik “Mrozzo” Mrozowski vs Rafał “Młody Ninja” Sobonkiewicz
  • [Boks, K-1, MMA]: Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska
Szymon
Author: Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *