FAME MMA 20: Karta walk

Karta walk na FAME MMA 20 jest już znana. Tym razem organizatorzy postanowili uraczyć fanów największym turniejem w historii freaków. Ośmiu zawodników powalczy o 1,5 miliona złotych. W karcie głównej zaś dojdzie do starcia między innymi Xayoo z Daro Lwem, Natana Marconia z Piotrem Szeligą, czy Don Kasjo z Boxdelem.

Karta walk na FAME MMA 20

Na karcie walk FAME MMA 20 znalazło się 14 walk w różnych formułach. Galę zaczniemy od dwóch darmowych pojedynków na platformie YouTube, a następnie czekają nas niesamowite emocje związane z kartą główną, turniejem oraz co-main i main eventem. Warto zatem śledzić wyniki FAME MMA 20 na bieżąco w sobotę 10 lutego od godz. 20:00.

Co-main event

W starciu poprzedzającym walkę wieczoru, czyli finał turnieju dojdzie do rewanżu pomiędzy Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim a Michałem “Boxdelem” Baronem. Po raz pierwszy influencerzy spotkali się w klatce podczas gali FAME MMA 12. W formule bokserskiej były uczestnik programu Warsaw Shore pokonał jednego z włodarzy FAME przez jednogłośną decyzję sędziów. Teraz po ponad dwóch latach panowie rywalizować będą w K-1 w dużych rękawicach.

Zapowiada się dużo większe emocje, ponieważ “Boxdel” od wspomnianej walki, w której został wręcz ośmieszony, poczynił spore postępy. Sporo schudł, podreperował kondycję i jest w ciągłym treningu. Kasjusz natomiast w ostatnich walkach pokazał się z nie najlepszej strony. Pokazują to dobitnie dwie porażki z rzędu z Dominikiem Zadorą i Pawłem Tyburskim.

Karta główna

W karcie głównej gali FAME MMA 20 znajduje się 6 pojedynków. Wydarzenie rozpocznie się od dwóch darmowych walk. Tomek Olejnik rywalizować będzie z debiutantem Wiktorem “Wronkiem” Wronką, a Norman Parke zmierzy się z Michałem “Wampirem” Pasternakiem. Na jubileuszowej gali zadebiutuje kolejny piłkarz, były reprezentant Polski – Jakub Kosecki. Były skrzydłowy Legii Warszawa zmierzy się z debiutującym Łukaszem “Tuszolem” Tuszyńskim reprezentującym Team Bungee. W oktagonie pojawi się oczywiście Natan Marcoń. Wzbudzający niesamowite zainteresowanie kumpel Amadeusza Roślika zawalczy z dużo bardziej doświadczonym i cięższym Piotrem Szeligą. Do klatki wejdą także Marcin “Xayoo” Majkut, Marta “Murcix” Błoch czy Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk.

Turniej

Z okazji pięciolecia FAME MMA zostanie zorganizowany turniej z udziałem ośmiu najpopularniejszych gwiazd federacji. Aby sięgnąć po końcowy triumf, należy przebrnąć przez ćwierćfinał, półfinał i finał. Zawodnicy będą rywalizować w formule K-1. Ćwierćfinały i półfinały będą przebiegały na dystansie jednej pięciominutowej rundy. Wielki finał składa się z trzech trzyminutowych rund. Zwycięzca zgarnia 1,5 miliona złotych, a drugi finalista pół miliona.

Pary ćwierćfinałowe:

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Krystian “Krycha” Wilczak
  • Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
  • Filip “Filipek” Marcinek vs. Dawid Malczyński
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs. Adrian “Polak” Polański
Szymon
Author: Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *