Clout MMA 4: karta walk

Przed nami pierwsze gala federacji Clout w tym roku. Karta walk zawiera 10 interesujących pojedynków. Cała impreza zacznie się od sportowego starcia Wojciecha “Rekordzisty” Sobierajskiego z Rafałem “Boro” Borkowskim. Następnie Piotr “Lizak” Lizakowski zmierzy się z Przemysławem “Sequento” Skulskim. Pierwsze “dymy” zobaczymy w walce skonfliktowanych ze sobą Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka i Adriana Ciosa. Wisienką na torcie będzie hitowa walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim oraz main event kobiet, w którym jedna z włodarzy Clout, Lexy Chaplin rywalizować będzie w K-1 z Martą “Linkimaster” Linkiewicz.

Walka wieczoru

Pojedynek Lexy z Linkimaster w karcie walk gali Clout MMA 4 budzi sporo emocji, jednak ciężko wyobrazić sobie inny rezultat niż wygrana Linkiewicz. Gwiazda FAME MMA ma na koncie 8 pojedynków, a jej rekord we freakach wynosi 5-3.

Lexy Chaplin swoją ostatnią walkę stoczyła podczas nieistniejącej już federacji High League. Na szóstej edycji blisko rok temu pokonała Paulinę Hornika, rozbijając ją w drugiej rundzie.

Elektryzujący co-main event

Każdy czekał na tę walkę. Po dwóch nieudanych podejściach w końcu dojdzie do niej 9 marca 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Marcin “Cesarz” Najman zmierzy się z Jackiem “Muranem” Murańskim. Dirty street boxing w rękawicach do MMA z dozwolonymi uderzeniami łokciem i głową. O tym, kto wygrał walkę Najman vs Murański najprawdopodobniej zadecyduje pierwsza runda, chociaż pojedynek został zakontraktowany na cztery odsłony.

Samozwańczy król freak-fightów wejdzie do klatki po czterech porażkach z rzędu, w tym dwóch przez dyskwalifikację za nielegalne ciosy w starciach z Adrianem Ciosem.

Jacek Murański ostatnio zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów w walce z Pawłem Jóźwiakiem, choć werdykt zdaniem wielu mocno kontrowersyjny. Wcześniej “Muran” pokonał też na gali Prime Macieja “Starego Wiewióra” Wiewiórkę.

Pozostałe pojedynki

  • Dawid “Crazy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak
  • Małgorzata “Goha” Zwierzyńska vs Marianna Schreiber
  • Michał “Zbuku” Buczek vs Paweł “Major SPZ” Majewski
  • Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Adrian Cios
  • Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda
  • Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Piotr “Lizak” Lizakowski vs Przemysław “Sequento” Skulski
  • Rafał “Boro” Borkowski vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski
Szymon
Author: Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *